Twoja kariera w Creanso

Zacznij pracę w agencji kreatywnej, w której nie jesteś jedynie trybikiem w wielkiej maszynie czyjegoś sukcesu. Jesteś twórcą, triggerem. Masz tę moc.

Zobacz oferty

Dajemy możliwości

Dajemy flow, dajemy wiedzę i zespół gotowy do działania. Pytanie, jak Ty chcesz to wykorzystać.

Współpracuj z zespołem designu, developmentu, marketingu i project managerami, aby wspólnie realizować genialne projekty. Przejmuj, prowadź i rozwijaj - procesy czy produkty firmowe, które pozwolą wykorzystać Twoje supermoce i zainteresowania. Osiągaj sukcesy i otwieraj szampana - wspólnie z zespołem i naszymi klientami.

Jesteśmy Twórcami

Uważamy, że design, marketing czy komunikacja handlowa mogą i są dziś formą sztuki. Chcemy tworzyć i mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Mamy hopla na punkcie swojej pracy i dajemy temu wyraz - w naszych projektach, w samodoskonaleniu, w zaangażowaniu. Codziennie sami przed sobą stawiamy wyzwania, które sprawiają nam frajdę. Dołącz do nas.

Cykle kreatywności
Zen i enso

W naszej codziennej pracy bliska jest nam filozofia zen i koncept enso. Do mnichów może i nam daleko, ale wierzymy, że do kreatywnej pracy potrzebna jest przestrzeń. Powtarzalne cykle, które zapewniają spokojną głowę, przemyślana organizacja i możliwość działania w skupieniu to nasz sposób na eskalację naszych możliwości. Sprawdź. To działa!

Zobacz kogo szukamy

Dlaczego Creanso

Zobacz, czego możesz się spodziewać po pracy u nas.
Hard i soft

Hard i soft

Pracujemy na oprogramowaniu i narzędziach, które lubisz i znasz. Od Creative Cloud, aż po Slacka - zapewniamy standardy branżowe, które dają komfort pracy. Do Twojej dyspozycji, w zależności od potrzeb, otrzymujesz od nas również mobilnego MacBooka Pro 14” lub Air’a. Wolisz Windows? Lubisz, masz.

Rozwój, nauka, kursy

Rozwój, nauka, kursy

Dołączając do Creanso, masz wiele możliwości. Możesz szlifować swój angielski, korzystać z licznych kursów dostępnych na platformie e-learningowej, a także liczyć na dofinansowanie szkoleń indywidualnych. Jakikolwiek masz plan na siebie, dotrzymamy Ci kroku.

Elastycznie i hybrydowo

Elastycznie i hybrydowo

Cenimy pracę bezpośrednią - burze mózgów, szybkie konsultacje i smalltalki przy ekspresie to część naszego firmowego DNA. Standardem są u nas zdalne środy, ale jeśli chcesz rozszerzyć wymiar pracy spod koca: dajemy Ci taką możliwość.

Przyjaźnie i fun

Przyjaźnie i fun

Dobra atmosfera w pracy to dla nas fundament. Dbamy o nią na wiele sposobów: od sprawnego przepływu informacji w projektach, przez regularne spotkania integracyjne, aż po wspieranie pracowniczych inicjatyw. W Creanso możemy na siebie liczyć - i to jest fajne.

Kogo nam brakuje?

Zobacz jakimi obszarami możesz zaopiekować się w Creanso.

PHP Developer (PrestaShop)

7 000 - 12 000 PLN (B2B)

PHP Developer - Team Lead

(B2B)

Project Manager/ka

6 000 - 10 000 (B2B)
5 000 - 8 000 (UoP)

Co doceniasz w pracy w Creanso?

Lubię pracę w Creanso przede wszystkim za ludzi, dla których chce się przychodzić i z nimi pracować. Poza tym, ważne jest dla mnie zróżnicowanie projektów, przez co poznaję różne branże i punkty widzenia.

Dawid, WEB Designer
Creanso

Podoba mi się praca w Creanso, bo czuć tutaj zaangażowanie ludzi na każdym kroku. Możliwość rozwoju, bardzo duży wpływ na kierunek projektu i przyjaźni współpracownicy tylko to dopełnia.

Kuba, SEO Specialist
Creanso

W Creanso lubię to, iż mogę wdrażać w projekty swoje własne pomysły i rozwiązania. Natomiast ludzie z którymi pracuję tworzą zgrany, wzajemnie uzupełniający się zespół.

Łukasz, Full Stack Web Developer
Creanso

Pracę w Creanso lubię za różnorodność powierzanych mi zadań i stawianych wyzwań, nieustanny rozwój kompetencji, dynamikę wewnętrznych przemian, oryginalną atmosferę, zaangażowanie Zespołu, szybkie tempo działania i totalny brak nudy/stagnacji 

Ilona, Office Manager
Creanso
/

Jak rekrutujemy

Krótki i przyjazny proces rekrutacyjny z feedbackiem po każdym etapie.
Zgłoszenie

Zgłoszenie

Chcesz pracować w Creanso? To świetnie! Zgłoś się, prześlij dokumenty, napisz coś o sobie i daj nam się zrekrutować. Niezależnie od tego, czy pasujesz do nas, czy nie - otrzymasz informację zwrotną. Szanujemy Twój czas.

Formularz lub zadanie

Formularz lub zadanie

Nasz proces rekrutacyjny różni się w zależności od stanowiska. Na tym etapie możemy Cię poprosić o wypełnienie formularza lub zadanie rekrutacyjne, które pokaże nam Twoje umiejętności. Oczekiwania, deadline, informacja zwrotna? Możesz na nas liczyć.

Rozmowa HR i techniczna

Rozmowa HR i techniczna

To trzeci (i ostatni) etap. W zależności od stanowiska czeka Cię jeszcze rozmowa z Weroniką z HR oraz techniczna - z managerem działu, w którym będziesz pracować. Rozmowa odbędzie się online lub w biurze. Pytania od Ciebie będą bardzo mile widziane :)

Decyzja i propozycja

Decyzja i propozycja

Po bezpośredniej rozmowie daj nam chwilę na decyzję - wrócimy do Ciebie z konkretną propozycją. Jeśli ją przyjmiesz, czeka Cię jeszcze onboarding…i już jesteś nasz/nasza ;) Witaj w Creanso!

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj najbardziej nurtujące pytania i odpowiedzi.

Kierujemy się partnerstwem, bez hierarchii oraz relacji pracodawca - pracownik. Rozwój osobisty jest w naszym DNA, dlatego posiadamy klarowny system podwyżek i reewaluacji rocznych, a także oferujemy lekcje angielskiego oraz dostęp do serwisów i platform e-learningowych.

Creanso składa się z trzech działów: development, design i marketing.

Nasi developerzy pracują na Wordpress, Magento 2 oraz PrestaShop. Ponadto na co dzień wykorzystują frameworki takie jak Laravel oraz Vue.js.

Dział marketingu to specjaliści SEO, SEM oraz doświadczona content creatorka. Team wykorzystuje takie systemy reklamowe jak Google Ads, Facebook Ads, ScapeBox, ScreamingFrog, Ahrefs, Pages czy Lightroom.

Pracownicy działu design zajmują się tworzeniem identyfikacji wizualnej oraz product designem. Logo, key visuale powstają głównie z użyciem Adobe Illustratora. Biegła znajomość Photoshopa czy InDesign również usprawnia proces kreatywny.

Najczęściej poszukujemy osób, które wspomogą nas pracą właśnie w wyżej wymienionych obszarach, które jednak nie mogłyby rozwijać się bez wsparcia Project Managerek, administracji, działu finansowego czy HR. Na te pozycje także prowadzimy rekrutacje.

Oferty pracy umieszczamy na naszej stronie internetowej.
Jeśli aktualnie nie mamy otwartej rekrutacji na stanowisko, jakie Cię interesuje, zgłoś swoją kandydaturę na praca@dwgdesign.pl. Odezwiemy się do Ciebie!

To zależy od stanowiska. Po wysłaniu CV i odpowiedzi na kilka pytań najczęściej otrzymasz od nas zadanie rekrutacyjne. Nie jest to jednak stały punkt i nie dotyczy każdej posady. Na kolejnym etapie czeka Cię rozmowa z osobą z działu HR oraz specjalistą lub specjalistką z danej dziedziny. Informację o kwalifikacji do poszczególnych etapów otrzymasz mailowo lub telefonicznie.

Na spotkaniu porozmawiamy o Twoich doświadczeniach, umiejętnościach i motywacji, opowiemy też, jak wygląda praca w naszej firmie. Rozmowa rekrutacyjna to dla nas okazja do poznania się przez obie strony. Staramy się, by proces był jak najmniej stresujący. Obiecujemy - żadnych pytań o sto zastosowań spinacza. ;) 

Nie, zadanie jest przygotowane i wykorzystywane tylko do celów rekrutacji. Nie prosimy również o realizację zleceń odpowiadających tematem obszarom, nad którymi aktualnie pracujemy z naszymi klientami.
Zadanie rekrutacyjne pozwala nam ocenić Twoje umiejętności oraz przyjrzeć się interesującym Cię sferom. Proces umożliwia nam trafne dopasowanie kandydata/ki do zespołu, a w przyszłości zapewnianie mu rozwijających wyzwań.

Nie. W naszym biurze stawiamy na wygodę i komfort członków zespołu.

Tak. Pracę zaczynamy między godziną 8, a 10 i kończymy ją między 16, a 18. 
W przypadku wyjątkowych sytuacji możesz również wyjść z biura wcześniej i odrobić godziny innego dnia. 
 

Zależy nam na współpracy całego zespołu, dlatego preferujemy spotkania w biurze, jednak oferujemy możliwość pracy zdalnej w środy oraz w sytuacjach wyjątkowych. W indywidualnych przypadkach jesteśmy otwarci na dalsze negocjacje.

Nasze biuro znajdziesz we Wrocławiu na Placu Solidarności 1/3/5 na 5. piętrze. Windą dotrzesz na 4 piętro, wyżej prowadzą schody.

Jeśli masz pytania - napisz do nas na office@creanso.com. Możesz również skontaktować się bezpośrednio Weroniką (w.malecka@creanso.com).

Gotowy do działania?

Aplikuj, a jeśli najpierw chcesz o coś zapytać - skontaktuj się z Weroniką.
Weronika Małecka - HR Specialist
Wracam do ofert
Gotowy do działania?